سازمان لیگ تنیس جمهوری اسلامی ایران

شهید عابدینی البرز قهرمان رقابت های لیگ دسته یک بانوان شد

نماینده البرز صاحب عنوان قهرمانی رقابت های لیگ دسته یک تنیس بانوان شد. ‌‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: آخرین روز رقابت های لیگ دسته یک تنیس باشگاهها و دسته جات آزاد کشور به میزبانی هیئت تنیس سیرجان برگزار شد و تیم های حاضر برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکیدگر رفتند.

در دیدار فینال بازیها تیم های شهید عابدینی البرز و هیئت تنیس سیرجان با هم مسابقه دادند و در پایان نماینده البرز موفق شد با نتیجه 2 بر یک حریف خود را از پیش رو بردارد و قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کند و در دیگر دیدار این مرحله کارمانیای کرمان با نتیجه 2 بر صفر هیات تنیس گلستان را مغلوب کرد.

به این ترتیب این دوره از رقابت ها با قهرمانی شهید عابدینی البرز  به پایان رسید ، هیئت تنیس سیرجان در جایگاه دو ایستاد و تیم های کارمانیای کرمان، هیئت تنیس گلستان، هیات استان البرز، ملوان سیرجان، هیات استان یزد ، ملوان سیرجان ، اسپادانا اصفهان، دامین گستر اصفهان و سایان سوله مشهد نیز در این رده بندی عنوان سوم تا یازدهم را به خود اختصاص دادند.

در گروه یک بازیها تیم های شهید عابدینی البرز ، کارمانیای کرمان و سایان سوله مشهد ، در گروه دو تیم های هیات تنیس گلستان ، اسپادانا اصفهان و ملوان سیرجان در گروه سوم تیم های سیمرغ گیلان و هیات استان یزد و در گروه چهارم تیم های هیات تنیس سیرجان ، هیات استان البرز  و دامین گستر اصفهان حضور داشتند.

این رقابت ها از 24 لغایت 30 مهر ماه به میزبانی هیئت تنیس سیرجان برگزار شد.

یاد آور میی شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده آیلا خوئی بود.

1396/07/30
نقشه سایت
ارتباط با ما
  • تهران، خیابان ولی عصر، بزرگراه نیایش، مجموعه ورزشی انقلاب، جنب سالن چندمنظوره
  • +۹۸۲۱-۲۶۲۱۷۴۶
  • info@slti.ir
  • www.slti.ir
تماس با ما