سازمان لیگ تنیس جمهوری اسلامی ایران

مسابقات آزاد ردههای سنی - تهران؛

تنیسورهای برتر رده سنی زیر 12 سال به مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی رسیدند

تنیسورهای نوجوان جواز حضور در مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی مسابقات آزاد ردههای سنی را بدست آوردند. ‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: دومین روز مسابقات آزاد رده سنی زیر 12 سال به مناسبت آزاد سازی خرمشهر به میزبانی تهران و در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و تنیسورها برای رسیدن به مرحله بعدی رقابت ها در 2 بخش دختران و پسران به مصاف یکدیگر رفتند.

نتایج کامل بازیها؛

اميرعلي قوام - گامر مناچکان مارکاریان ( 0-6 و 0-6 اميرعلي قوام)

پارسا اشجاری - ارين خاوري ( 3-6 ، 0-6 و 6-4 ارين خاوري )

امیر حسین نبی لو - محمد امین ارجمند کرمانی ( 3-6 و 1-6 امیر حسین نبی لو)

البرز پسنديده - مازیار کبیری( ret 0-6  البرز پسنديده )

کسری رحمانی - ميلاد شجاعان ( انصراف - کسری رحمانی)

محمد امین ارجمند کرمانی - سامان سلوكي راد ( 0-6 و 4-6 محمد امین ارجمند کرمانی )

کانی دا سبک روح - مهراد موسوی فاطمی ( 1-6 ، 7-5 و 2-6 مهراد موسوی فاطمی )

اميرحسين كيپادخو - کیارش حنیفی ( 3-6 و 4-6 کیارش حنیفی)

علی عطا ابراهیمی زاده - محمدپاشا امیری ( 0-6 و 0-6 محمدپاشا امیری )

شایان رحیمی - سام پازكى ( 0-6 و 2-6 سام پازكى )

رادين فهيمي - امیرعباس ابراهیمی ( 1-6 و 1-6 امیرعباس ابراهیمی )

ارشیا حسنی سعدی - ایلیا جعفر ( 1-6 و 0-6 ایلیا جعفر )

ملوین نجاریان - امیررضا نصراللهی ( 6-7 ، 3-6 و 7-6 ملوین نجاریان)

نیک یوسفیان - پویان توانا شیروان (انصراف -  نیک یوسفیان )

یاسین حاجیلویی - فربد ایمانی ( 3-6 ، 0-6 و 6-4 یاسین حاجیلویی )

آردا سبك روح - آرتین نظری ( 0-6 و 0-6 آرتین نظری )

در بخش دختران؛

ماندگار فرزامی - سوین حسین خرمی ( 0-6 و 0-6 ماندگار فرزامی )

مهرسا محمدرحیمی - فردخت علیمی ( 2-6 و 0-6 فردخت علیمی )

روژدا سبک روح - اريكا جعفر (0-6 و 0-6 اريكا جعفر )

میشا قویدل - سارا اصل رسولی (2-6 و 3-6 سارا اصل رسولی )

گلناز بیگلری - گلنسا اکبری ( 2-6 ، 1-6  گلنسا اکبری)

آوا شیری صومعه - هانا سلطانی ( 0-6 و 1-6 هانا سلطانی )

نیلی عطفی - انديا قاسمى ( نیلی عطفی )

مهرانا سلیمانی پور- نجلاسادات علوی ( 0-6 و 0-6 مهرانا سلیمانی پور)

در بخش پسران 72 تنیسور از استانهای تهران، قم، خوزستان، اصفهان، البرز، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، کرمان، مازندران، ایلام، قزوین و کرمانشاه و در بخش دختران، 31 تنیسور از استانهای اصفهان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کرمان، سیستان ، تهران ، قزوین و ایلام حضور دارند.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سینا ابراهیمیان داور نشان سفید کشورمان و شبنم کمالی است.

 

1397/02/25
نقشه سایت
ارتباط با ما
  • تهران، خیابان ولی عصر، بزرگراه نیایش، مجموعه ورزشی انقلاب، جنب سالن چندمنظوره
  • +۹۸۲۱-۲۶۲۱۷۴۶
  • info@slti.ir
  • www.slti.ir
تماس با ما